Back to the top

Specializuotos iniciatyvios teisinės paslaugos

Domina visus šiuos sprendimus apimantis kompleksinis sprendimas?

Sužinokite daugiau apie paslaugą "Rizikų valdymas kaip teisinė paslauga"

Nepripažįstame principo „vienas dydis tinka visiems“. Kiekvienas klientas individualus ir kiekvienas verslo atvejis išskirtinis.

Teikdami teisines paslaugas daugiau kaip du dešimtmečius, mes pritaikėme savo žinias ir patirtį padėdami įvairių industrijų verslams – nuo mažų iki didelių įmonių. Be to, dvejus metus iš eilės laimėję prestižinį apdovanojimą „Metų teisės paslauga” įrodėme, kad žinome, kokios krypties transformacija reikalinga teisinėms paslaugoms. Todėl esame tikri, kad ir Jūsų organizacijai galime sukurti bei įgyvendinti optimalias ir efektyvias teisinės rizikos valdymo bei veiklos tęstinumo planavimo strategijas

Kaip teikiamos specializuotos iniciatyvios teisinės paslaugos?

Jūs geriausiai žinote savo verslą ir jo niuansus, mes – kaip suvaldyti teisines rizikas konkrečiose srityse ir pasiūlyti optimaliausius sprendimus. Pradžioje prašome kelių minučių Jūsų indėlio, atsakant į anketoje pateiktus klausimus.

Kaina

Teisinerizika.lt siekia, kad specializuotos iniciatyvios teisinės paslaugos verslui būtų  teikiamos paprastai ir aiškiai bei už fiksuotą kainą. Prie kiekvieno sprendimo pateikiamos kainos ir jos konfigūravimo galimybės.

Pagal kliento nustatytas sprendimo ar paslaugos parinktis, automatiškai apskaičiuojama kaina, klientas iš karto mato būsimo užsakymo suvestinę.

Integruotoje elektroninėje parduotuvėje klientas gali pasirinkti ir pagal savo poreikius pritaikyti ne tik pagrindinę paslaugą, tačiau ir su ja susijusius priedus, kurie taip pat siūlomi už fiksuotą kainą. Gali būti pasirenkama ne tik konkretaus dokumento peržiūra, dokumento parengimas ar vienkartinė teisinė konsultacija.

Palankesnės sąlygos taikomos, kai iš karto užsakoma kelių dokumentų peržiūra,  kelių dokumentų ar viso dokumentų rinkinio parengimas, kelios teisinės konsultacijos.

Gaukite nemokamą pasiūlymą ir žinosite, kurios specializuotos iniciatyvios teisinės paslaugos padės užtikrinti atitiktį ar suvaldyti riziką. 

Anketa

Mes turime patirties, žinių ir išteklių valdyti bet kurias smulkaus ir vidutinio verslo teisines rizikas.

Susisiekite ir sužinokite daugiau

© 2023 UAB "JURIDICON". Teisinė rizika - iniciatyvios teisinės paslaugos. Teisinė rizika ir Allaw yra registruoti paslaugų ženklai.