Back to the top

Specializuotos iniciatyvios teisinės paslaugos

Iniciatyvios teisines paslaugos

Specializuotos iniciatyvios teisinės paslaugos

Įmonės teisinių rizikų valdymo lygio vertinimas verslo tęstinumui užtikrinti.

Sprendimai

Specializuotos iniciatyvios teisinės paslaugos  – tai patyrusių teisininkų ir rizikų ekspertų komanda, kuri padeda užtikrinti Jūsų verslo atitiktį, suvaldyti teisines rizikas ir užtikrinti veiklos tęstinumą.  

Domina visus šiuos sprendimus apimantis kompleksinis sprendimas?

Sužinokite daugiau apie paslaugą "Rizikų valdymas kaip teisinė paslauga"

Nepripažįstame principo „vienas dydis tinka visiems“. Kiekvienas klientas individualus ir kiekvienas verslo atvejis išskirtinis.

Teisinerizika.lt komandos siūlomos specializuotos iniciatyvios teisinės paslaugos – tai kompleksiniai konkrečių teisinių rizikų valdymo sprendimai tose srityse, kuriose specializuojamės. Patirtis, puikus verslo procesų suvokimas ir griežta specializacija būtini tam, kad būtų galima kurti optimalias ir efektyvias teisinės rizikos valdymo bei veiklos tęstinumo planavimo strategijas. O kai reikalaujama atitiktis didžiulė – ir tinkamas teisės projekto valdymas.

Teisinės atitikties ir rizikų valdymas

Teisinės paslaugos verslui

Teisinių dokumentų parengimas

Klientų pageidavimu atliekama teisinė sutarčių ir kitų dokumentų peržiūra, kurios, kaip rodo praktika, ypač reikia pačių klientų parengtiems dokumentams,  internete įsigytiems ar nemokamai parsisiųstiems dokumentų pavyzdžiams, šablonams. Rengiami ir nauji dokumentai – sutartys, įmonių vidaus dokumentai, teikiamos specializuotos iniciatyvios teisinės konsultacijos.

Praktika rodo, jog dokumentų pavyzdžiai ir šablonai nėra tinkama priemonė veiksmingai valdyti teisines rizikas.

„Siekiant sumažinti bei suvaldyti verslo rizikas, labai svarbi priemonė yra tinkamas sutarties sąlygų, įskaitant ribojančias sutarties šalių atsakomybę, suformulavimas ir individualus pritaikymas konkrečiai situacijai.“

advokatė dr. Rūta Lazauskaitė

Kaip teikiamos specializuotos iniciatyvios teisinės paslaugos?

Jūs geriausiai žinote savo verslą ir jo niuansus, mes – kaip suvaldyti teisines rizikas konkrečiose srityse ir pasiūlyti optimaliausius sprendimus. Pradžioje prašome kelių minučių Jūsų indėlio, atsakant į anketoje pateiktus klausimus.

Kaina

Teisinerizika.lt siekia, kad specializuotos iniciatyvios teisinės paslaugos verslui būtų  teikiamos paprastai ir aiškiai bei už fiksuotą kainą. Prie kiekvieno sprendimo pateikiamos kainos ir jos konfigūravimo galimybės.

Pagal kliento nustatytas sprendimo ar paslaugos parinktis, automatiškai apskaičiuojama kaina, klientas iš karto mato būsimo užsakymo suvestinę.

Integruotoje elektroninėje parduotuvėje klientas gali pasirinkti ir pagal savo poreikius pritaikyti ne tik pagrindinę paslaugą, tačiau ir su ja susijusius priedus, kurie taip pat siūlomi už fiksuotą kainą. Gali būti pasirenkama ne tik konkretaus dokumento peržiūra, dokumento parengimas ar vienkartinė teisinė konsultacija.

Palankesnės sąlygos taikomos, kai iš karto užsakoma kelių dokumentų peržiūra,  kelių dokumentų ar viso dokumentų rinkinio parengimas, kelios teisinės konsultacijos.

Gaukite nemokamą pasiūlymą ir žinosite, kurios specializuotos iniciatyvios teisinės paslaugos padės užtikrinti atitiktį ar suvaldyti riziką. 

Anketa

© 2020 UAB "JURIDICON". Teisinė rizika - iniciatyvios teisinės paslaugos. Teisinė rizika ir Allaw yra registruoti paslaugų ženklai.