Back to the top

Iniciatyvus teisinis aptarnavimas verslui

Iniciatyvios teisinės paslaugos verslui / Iniciatyvios teisinės paslaugos verslui / Iniciatyvus teisinis aptarnavimas verslui Iniciatyvus sisteminis verslo teisinis aptarnavimas

TEISĖ VERSLUI® -

Iniciatyvus teisinis aptarnavimas Teisė verslui® – tai tęstinės teisinės paslaugos, skirtos  užtikrinti organizacijoms, įmonėms ir jų grupėms teisinę gerovę. Pasirinkę labiausiai Jūsų verslo situaciją atitinkantį variantą, papildomai optimizuosite ir savo teisinių paslaugų pirkimo kaštus.

Minimalus teisinių paslaugų poreikis

Esu startuolis ir teisinis aptarnavimas man nereikalingas. Daugiausiai 1-3 nesudėtingi teisiniai pavedimai: patarti, peržiūrėti sutartį, parengti taisykles. Teisinės paslaugos internetu – man geriausias pasirinkimas. Padedame apsaugoti informaciją, intelektinę nuosavybę ir išvengti rizikų.

Ketinate įdarbinti įmonės ar įmonių grupės teisininką

Teisinių paslaugų internetu nepakanka? Reikalingas sisteminis teisinių rizikų valdymas, nuolatinis teisinis aptarnavimas: nuolatinės teisinės konsultacijos (kartais ir “gyvai”!), dokumentų peržiūra prieš pasirašant, konfidencialių dokumentų parengimas? Mažiausiai po užduotį kas savaitę? Gaukite nemokamą patarimą ir sužinokite, kaip pasirinkti įmonės ar įmonių grupės teisininką.

Turite teisės departamentą

Reikia specialių teisinių žinių konkrečioje srityje ar greito ir efektyvaus konkrečios reikšmingos teisinės rizikos suvaldymo? Ieškote pagalbos perkant teisines paslaugas? Registruokitės konsultacijai ir sužinokite, kaip mūsų ekspertai gali padėti įgyvendinti sisteminį teisinių rizikų valdymą ir optimizuoti išorinių teisinių paslaugų pirkimo kaštus.

Teisė verslui® paslaugos privalumai

Iniciatyvus teisinis aptarnavimas Teisė verslui® siekia užtikrinti verslui teisinę gerovę.

„Veikiame kaip klientų atitikties ir rizikų valdymo grupė. Mūsų paslaugos padeda klientams suvaldyti teisines rizikas, kylančias iš jų verslo, už prieinamą kainą sumažinant įmonės bylinėjimosi išlaidas ir skatinant joje didesnės pridėtinės vertės kūrimą“.

advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius, sertifikuotas rizikų valdymo vadovas

Iniciatyvus teisinis aptarnavimas – “Teisė verslui® – nuolatinis iniciatyvus įmonės teisininkas!

Iniciatyvus teisinis aptarnavimas

Teisinės paslaugos verslui
Toliau

Teisinis tikrumas būtinas sėkmingam verslui

Teisinerizika.lt savo klientų atitikties ir kitų teisės projektų valdymą patiki tik projektų valdymo profesionalams, tarp kurių ir daug patirties IT, finansų srityse turintys projektų vadovai, valdę verslo, atitikties, išteklių ir viešųjų pirkimų rizikas, pagrindinį dėmesį skyrę komunikacijai, suinteresuotųjų šalių įsitraukimui ir pasitenkinimui.

Prisijungę prie savo paskyros klientai gali valdyti teisines paslaugas ir jų biudžetą. Vienoje vietoje  matomi pavedimai ir susiję dokumentai. Integruota elektroninė parduotuvė suteikia galimybę ne tik užsakyti konkrečią aktualią teisinę paslaugą, bet ir iš karto gauti teisinių paslaugų kainos įvertinimą.

Būtina aptikti “minas” ir  rūpestingai, nuosekliai bei patikimai užkirsti kelią sprogimui. Lietuvoje iki šiol populiarios ginčų sprendimo, mediacijos, atstovavimo bylose  teisinės paslaugos. Tačiau ginčų ir bylinėjimosi reikia išvengti, nes tai eikvoja daug laiko bei išteklių – geriau tą laiką skirti produktyviam darbui. Pasikeitus teisės aktams labai svarbu laiku užtikrinti organizacijos atitiktį jų reikalavimams. Ypač, kai už neatitiktį numatytos ženklios piniginės sankcijos.

Iniciatyvus teisinis aptarnavimas

Siekiant užtikrinti verslui teisinį tikrumą, mūsų atitikties ir rizikų valdymo grupė siūlo valdyti jo „priešininką“ – neapibrėžtumą. Siūlome sisteminį teisinių rizikų valdymą organizacijos lygmeniu – struktūrizuotą požiūrį į neapibrėžtumo valdymą, nustatant, vertinant riziką, kuriant ir planuojant jos valdymo strategijas ir pašalinant ar mažinant jos poveikį. Tik taip galima išvengti teisinių konfliktų ir susikurti teisėto bei etiško verslo reputaciją.

Teisė verslui® paslaugos mokėjimo planai

Priklausomai nuo organizacijos poreikių, numatomo teisinių pavedimų skaičiaus, galite rinktis iš keturių „Teisė verslui®“ teisinio aptarnavimo mokėjimo planų. Tuo pačiu galima pasirinkti pageidaujamą mokėjimo laikotarpį, paslaugų teikimo formą ir teisės projektų vadovą. Nei viename plane nėra valandinio įkainio, todėl siurprizai dėl kainos Jums negresia. Užsakytos paslaugos teikiamos pagal suderintą fiksuotą mėnesio sumą. Jei turite galimybę mokėti į priekį – bendra mėnesio suma už teisines paslaugas bus daug mažesnė. Prie kiekvieno plano gali būti pasirenkamos papildomos paslaugos (priedai), dalis jų teikiamos nemokamai. 

Jei nerandate Jums tinkamo plano arba reikia pagalbos nusprendžiant, užpildykite šią anketą ir mes su Jumis susisieksime dėl individualaus pasiūlymo!

Toliau
 • Teisė verslui® "Start"

  Teisinis aptarnavimas startuoliams
 • nuo 128už mėnesį
 • - Iki 3 pavedimų (užduočių) per mėnesį
 • - Paslaugos konfigūravimo galimybės
 • - Teisinės konsultacijos
 • - Sutarčių ir valdymo dokumentų peržiūra
 • - Dokumentų rengimas
 • Užsakyti
 • Teisė verslui® "Pro"

  Teisinis aptarnavimas, kai nepakanka e-teisininko
 • nuo 298už mėnesį
 • - Iki 5 pavedimų (užduočių) per mėnesį
 • - Tas pats, kaip plane "Start"
 • +Darbo (personalo) dokumentų pavyzdžiai nemokamai!
 • +Įmonių valdymo dokumentų pavyzdžiai nemokamai!
 • Užsakyti
 • Teisė verslui® "Team"

  Teisinis aptarnavimas, kai reikia daugiau
 • nuo 950už mėnesį
 • - Iki 15 pavedimų (užduočių) per mėnesį
 • - Tas pats, kaip plane "Premier"
 • +Teisės darbo grupės vadovas - sertifikuotas projektų vadovas
 • +Skolų išieškojimas
 • +Viešieji pirkimai
 • Užsakyti

Kaip pradėti?

Gaukite nemokamą patarimą čia arba registruokitės susitikimui, jeigu norite susitarti ir išbandyti vieną ar kitą “Teisė verslui® – iniciatyvus teisinis aptarnavimas” planą. 

Teisinerizika.lt paslaugos pirmiausiai orientuotos jas teikti internetu. Tačiau mielai laukiame Jūsų ir “gyvam” susitikimui mūsų biure. Taip pat teikiame ir fizinio teisinio atstovavimo paslaugas: derybose, institucijose ir pan.

Klausimai paprasti. Užtat nemokamai gausite patarimą.

Atsakykite į žemiau pateikiamus klausimus ir mes Jums padėsime pasirinkti optimaliausią planą

Mes turime patirties, žinių ir išteklių valdyti bet kurias smulkaus ir vidutinio verslo teisines rizikas.

© 2019 Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai JURIDICON
error: Informacija saugoma