Back to the top

Teisinės paslaugos už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį

Teisinės paslaugos už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį: kas tai?

Teisinės paslaugos už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį – tai tęstinės teisinės paslaugos smulkiam ir vidutiniam verslui, kuriam reikalinga  dokumentų peržiūra, teisinės konsultacijos, teisinių dokumentų rengimas už fiksuotą kainą. Tradicinės advokatų kontoros teikia teisines paslaugas už valandinį mokestį, tačiau tokiu atveju verslas negali planuoti savo teisinių paslaugų išlaidų. Teisinerizika.lt portale galima užsakyti teisines paslaugas už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį. Kiekvienas verslas gali pasirinkti sau priimtiną teisinių paslaugų planą pagal savo poreikius.

Teisinerizika.lt portale galima rinktis ir užsakyti vieną iš keturių  kompleksinių tęstinių teisinių paslaugų už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį planų – ALLaw®. Plačiau skaitykite iniciatyvus teisinis aptarnavimas.

Kaip mano verslui gali padėti teisinės paslaugos už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį?

Teisinės paslaugos už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį – tai teisinių paslaugų teikimo modelis, “pasiskolintas” iš IT verslo, kai už IT priežiūros paslaugas mokamas fiksuotas sutartas mėnesio mokestis. Dažniausiai tai būna besikartojantys rutininiai teisiniai darbai, kuriems nereikalingas profesionalaus teisininko (advokato) dalyvavimas. ALLaw® teikiamos teisinės paslaugos už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį yra specializuotos, skirtos teisinės atitikties užtikrinimui ir rizikų valdymui bei konsultuojamos šios srities profesionalų. Taip pat jos apjungia teisės ir technologinius sprendimus. Smulkiam ir vidutiniam verslui tai gali labai padėti, kadangi tai:

  1. Proaktyvios (iniciatyvios) teisinės paslaugos. Proaktyvios teisinės paslaugos skiriasi nuo to, kai Jūs naudojatės teisininko pagalba, kai jau reikia “gesinti gaisrą”. Jos yra skirtos tam, kad būtų užtikrinama Jūsų organizacijos teisinė atitiktis ir rizikų valdymas. Žodžiu, rūpinasi, kad būtų “viskas gerai”.
  2. Jūsų teisininkas gerai žino Jūsų organizaciją. Tradicinės teisinės paslaugos orientuojasi į vieną sandorį: sutartį, įmonės steigimą, įsigijimą ar pan. Taip Jūs neturite ilgalaikių santykių su teisininku, kuris suprastų Jūsų verslą. Teisinės paslaugos už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį tai pakeičia, kadangi Jūsų teisininkas yra kartu su Jumis visą Jūsų augimo laikotarpį.
  3. Kainos nuspėjamumas. Skirtingai nei naudojantis teisinėmis paslaugomis tradicinėje advokatų kontoroje, mokate fiksuotą mėnesio mokestį ir iš anksto žinote savo teisinių paslaugų kaštus.
  4. Klientų ir dokumentų portalas. Klientų portale vienoje vietoje galite rasti ne tik visus savo pateiktus pavedimus bei susijusią informaciją, bet ir naudingos teisinės informacijos, dokumentų pavyzdžių, automatinių teisinių dokumentų ruošimo priemonių. Tai padeda ne tik išvengti klaidų, bet ir taupyti savo brangų laiką.
  5. Automatinis dokumentų paruošimasDažnai naudojamus dokumentus ruoškite tada, kada reikia. Automatiškai greitai, be jokio kreipimosi į teisininką (nemokamai įeina į “Premier” ir “Team” planus).

 

 

 

Kategorijos: Teisė ir pirkimai
© 2021 UAB "JURIDICON". Teisinė rizika - iniciatyvios teisinės paslaugos. Teisinė rizika ir Allaw yra registruoti paslaugų ženklai.