Tęstinės teisinės paslaugos už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį papildytos automatiniu dokumentų ruošimu

Tęstinės teisinės paslaugos už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį papildytos automatiniu dokumentų ruošimu. Šias paslaugas nuo š.m. balandžio 10 d.  teikia Juridicon alternatyvių teisinių paslaugų platforma ALLaw®. Personalo, teisės ir kiti verslo departamentai, ruošdami didelį kiekį vienodų teisinių dokumentų per mėnesį, iki šiol turėjo pasikliauti „copy“ ir „paste“ funkcija ir gaišti savo laiką rengdami rutininius kartotinius dokumentus.

Nuo šiol, verslo klientai, prenumeruodami ir mokėdami fiksuotą kainą už ALLaw® tęstines teisines paslaugas, tokius dokumentus gali gauti automatiškai sugeneruotus ir koncentruotis ties verslo tikslų įgyvendinimu.

Viena pirmųjų, pradėjusių naudotis automatinio dokumentų ruošimo paslauga media ir žiniasklaidos įmonė dabar džiaugiasi, kad nebereikės gaišti laiko kiekvieną mėnesį, rengiant darbo sutartis, paslaugų sutartis su laisvai samdomais specialistais (angl. „freelancer“), taip pat užtikrinant komercinių paslapčių apsaugą ir kitą konfidencialią informaciją. Tai užtikrina efektyvesnį įmonės darbą, kadangi daug greičiau vyksta autorių, video montuotojų įdarbinimas bei įmonės pajamų uždirbimas. Dokumentai, parengti profesionalių Advokatų kontoros Juridicon teisininkų per kelias minutes tiražuojami pačių įmonės darbuotojų.

Kita įmonė – viena didžiausių transporto įmonių, kasdien rengianti įsakymus, susijusius su vairuotojų išleidimų į reisus, nuo šiol džiaugiasi, kad gali greitai parengti ne tik standartinius dokumentus, bet ir dokumentus, turinčius įvairias išimtis, pavyzdžiui, susijusias su vairuotojų iš ne ES samdymu. Tuo pačiu tai taupo kaštus ir neatitraukia teisės departamento teisininkų nuo kitų užduočių, kurių ir taip netrūksta, įforminant pervežimo užsakymus įvairiose pasaulio šalyse.

Tęstinės teisinės paslaugos už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį papildytos automatiniu dokumentų ruošimu apjungia teisę ir technologijas. Ji leidžia verslui naudotis teisinėmis paslaugomis tada, kada reikia, taip užtikrindama neatsitraukimą nuo svarbių darbų, lankstumą ir teisinių paslaugų kaštų taupymą. Be to, jos išskirtinai orientuotos į teisinės atitikties užtikrinimą ir rizikų valdymą. Inovatyvi paslauga tarsi pratęsia personalo, teisės ir kitų verslo departamentų funkcijas ir sėkmingai integruojasi su kitais verslo procesais. Žinoma, tai nepakeičia advokatų ir profesionalių teisininkų poreikio, kai kyla ypač nestandartinės situacijos, tačiau teikiamas iniciatyvus teisinis aptarnavimas, paremtas proaktyviu rizikų vertinimu gerokai sumažina tokių situacijų tikimybę. Tai tarsi teisinė paslauga, kurią galite valdyti pagal savo verslo poreikius, tuo pačiu išvengdami reikšmingų baudų ir ginčų.

Automatinio dokumentų ruošimo paslauga nemokamai gali naudotis „Premier“ ir „Team“ tęstinių ALLaw® teisinių paslaugų prenumeratoriai, taip pat klientai užsakę BDAR projektą. Kitiems planams taikomas simbolinis fiksuotas mėnesio mokestis.

Teisines paslaugos uz fiksuota prenumeratoriaus mokesti papildytos automatiniu dokumentų ruošimu

Susiję sprendimai ir teisinės paslaugos:

ALLAW teisinės paslaugos teisės departamentams

Iniciatyvus teisinis aptarnavimas

Teisės departamentas kaip paslauga

Asmens duomenų apsauga Naujienos Patogios priemonės Teisinės paslaugos internetu