BDAR įgyvendinimo paslaugos nebereikalingos! Teisinerizika.lt kartu su Allaw duomenų apsaugos pareigūnu įmonėms organizuoja nuotolinius (online) BDAR mokymus, kaip savarankiškai atlikti tvarkomų asmens duomenų inventorizaciją. Turbūt jau nekyla abejonių, kad BDAR atitikties užtikrinimą verta pradėti būtent nuo šio proceso, o ne nuo BDAR dokumentų rengimo. Dėl Covid-19 sulėtėjus darbo tempams, galima daugiau dėmesio skirti susitvarkyti įmonės ūkį, atlikti iki šiol nebaigtus darbus asmens duomenų apsaugos srityje. Sumažėję biudžetai ragina iš naujo persvarstyti klausimą “pirkti” ar “pasidaryti pačiam”. Praktika rodo, kad bent kai kuriuose BDAR reikalavimų atitikties žingsniuose, BDAR įgyvendinimo paslaugos gali būti nereikalingos. Ypač, kai pasitelkiamas Allaw vedlys – BDAR gidas verslui bei naudojami išmanieji komandiniai Allaw BDAR įrankiai!

Allaw paslaugų centre – nauda verslui. Todėl kuriame ir vertiname savo paslaugas pasitelkdami dizaino mąstyseną. Teisinis dizainas mums leidžia kurti pritaikytąją duomenų apsaugą ir kitą pritaikytąją atitiktį – sistemas klientams taip, kad jos užtikrintų kliento atitiktį BDAR ir kitiems teisės aktų reikalavimams, kontroliuojant žmogiškąsias klaidas ir pagrindinį dėmesį skiriant kliento rezultatams. Pritaikytoji duomenų apsauga šiandien yra tapusi duomenų apsaugos teisės dalimi, todėl būtina šį reikalavimą įgyvendinti.

BDAR įgyvendinimo paslaugos galėtų būti naudingos nebent tuo atveju, jeigu reikalingos specialios žinios. Tokias žinias Jūsų darbuotojai gali įgyti praėję specializuotus BDAR mokymus. Juo labiau, kad tos žinios yra reikalingos nuolat. Atitiktis BDAR reikalavimams nėra vienkartinis veiksmas, tai nuolatinis procesas. Tvarkomų asmens duomenų inventorizaciją taip pat svarbu atlikti periodiškai, ypač keičiantis tvarkomų asmens duomenų pobūdžiui. Pavyzdžiui, pastaruoju metu, ko gero, tenka rinkti daugiau asmens duomenų nei įprastai (ar asmuo buvo išvykęs į „rizikos valstybę“, ar asmuo kontaktavo su asmeniu, sergančiu COVID-19 ir pan.). O gal planuojate viešą vaizdo stebėjimą?

Kas 10-am įmonės ar organizacijos darbuotojui nuotoliniai (online) BDAR mokymai nemokamai!

Mokymų tikslas:

Įgyti žinių apie tvarkomų asmens duomenų inventorizacijos procesą ir išmokti jį įvykdyti savarankiškai.

Mokymų dalyviai:

Įmonių ir organizacijų darbuotojai, išklausę įvadinį Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 2016/679 (toliau – BDAR) mokymų kursą.

Mokymų trukmė:

4 akad. val.

Mokymų kaina:

50 EUR + PVM už pirmą įmonės (organizacijos dalyvį). 25 EUR + PVM už kitus dalyvius.

Mokymų priemonės:

Zoom, Allaw LegalSpaces platforma, Allaw atitikties mokymų erdvė

BDAR įgyvendinimo paslaugos nereikalingos! Online BDAR mokymai apima:

  1. Tvarkomų asmens duomenų inventorizacijos (audito) planavimas ir pradžia. Pradžiai surinktini dokumentai ir informacija.
  2. Tvarkomų asmens duomenų inventorizacijos (audito) įgyvendinimas. Atitikties BDAR dokumentų rengimas.
  3. Tvarkomų asmens duomenų inventorizacijos pabaiga ir rezultatas.

Pavyzdžiui, mokymų metu analizuojama:

  • Preliminarus inventorizacijos apimties nustatymas. Asmens duomenų tvarkymo inventorizacija: tik tvarkomų asmens duomenų nustatymas ar ir jų judėjimo bei kitų su jų tvarkymu susijusių aspektų įvertinimas? Aspektai, į kuriuos būtina atsižvelgti siekiant įvertinti inventorizacijos apimtį. Už inventorizacijos atlikimą/koordinavimą atsakingų asmenų paskyrimas, komandos suformavimas, inventorizacijos atlikimo termino nustatymas. Kuo vadovaujantis nustatyti ir kaip įforminti atsakingų asmenų paskyrimą ir inventorizacijos atlikimo terminą? Kaip skiriasi situacija, kai įmonėje yra paskirtas duomenų apsaugos pareigūnas ir kai jo nėra. BDAR gidas, išmanieji Allaw įrankiai – komandos bendradarbiavimo priemonės BDAR atitikčiai užtikrinti paprastai ir greitai: kaip juos naudoti.

Pasitikrinkite atitiktį BDAR reikalavimams

ALLAW teisinės paslaugos teisės departamentams

Domina BDAR atitiktis greičiau ir paprasčiau? Susipažinkite su mūsų išmaniaisiais įrankiais!

Teisinės paslaugos internetu - Allaw

Atlikite savo organizacijos atitikties BDAR reikalavimams testą, gaukite mokymų programą ir registruokitės mokymams!

Atlikti

Asmens duomenų apsauga Patogios priemonės Teisinės paslaugos internetu

2 Replies to “<span class="entry-title-primary">BDAR įgyvendinimo paslaugos nereikalingos – pasidarykite patys</span> <span class="entry-subtitle">Teisinė savitarna</span>”

Comments are closed.