Teisinės konsultacijos internetu ekstremalių situacijų akivaizdoje leidžia ne tik greitai rasti atsakymus į verslui aktualius klausimus, bet ir įvertinti, į kokius aspektus svarbiausia atkreipti dėmesį. Tai ypač aktualu šiuo metu itin sparčiai besikeičiant teisės aktų reikalavimams, norint nepažeisti jų ir neužsitraukti baudos, o taip pat tinkamai įvykdyti įsipareigojimus darbuotojams, sutartiniams partneriams. Kritiniu laikotarpiu ypač svarbu ne tik kvalifikuota, patikima, bet ir greita informacija bei žinios.

Allaw DUK – teisė verslui® čia ir dabar

Kad aktualios žinios verslui būtų „po ranka“, Allaw elektroniniame vedlyje teisinės konsultacijos internetu nuolat atnaujinamos ir pildomos. Su Allaw teisė verslui tampa dar labiau prieinama.

Temos apima Covid-19 pandemiją, veiklos tęstinumo užtikrinimą, darbo vietų išsaugojimą, informacijos ir duomenų apsaugą, sutartinių partnerių informavimą ir kt. Allaw elektroniniame vedlyje kvalifikuotų ir patyrusių teisininkų, rizikų valdymo ekspertų parengti atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus (DUK) pateikiami struktūrizuotai vienoje vietoje. Klausimai (DUK) yra suformuluojami remiantis Allaw teisininkų, rizikų ekspertų praktika, realiais jų sprendžiamais klausimais, o atsakymai paremti teisės aktais, jų išaiškinimais bei atsakingų institucijų rekomendacijomis bei nuomone. Plėtojamo verslo pasikeitimų fone ši priemonė leidžia itin greitai ir patogiai rasti patikimą bei praktišką atsakymą rūpima tema.

Teisinės konsultacijos internetu Covid-19 pandemijos fone nuolat pildomos ir atnaujinamos. Pavyzdžiui, ar koronaviruso situacija gali būti laikoma force majeure, ar ne, ar galima nutraukti mokėjimus tiekėjams, kaip elgtis su asmens duomenų apsauga šioje situacijoje (pavyzdžiui, ar darbdavys turi informuoti darbuotoją jeigu dėl darbo organizavimo nuotoliniu būdu keičiasi jo asmens duomenų tvarkymo apimtis, trukmė, tikslai ar kokius aspektus darbdavys turi įvertinti pasirinkdamas duomenų saugumo priemones organizuojant darbą nuotoliniu būdu), ar verta restruktūrizuotis ir pan.  Atsakymus į šiuos klausimus rasite čia. Visas galimas teisines pasekmes taip pat būtina įvertinti, įtraukus į komandą savo įmonės teisininką arba teisės departamento vadovą.

Allaw teisinės konsultacijos internetu klaidoms išvengti ir teisinėms rizikoms suvaldyti

Allaw teisinės konsultacijos internetu – tai tarsi teisinė savitarna organizacijoms ir jų darbuotojams, siekiant išvengti klaidų bei suvaldyti teisines rizikas.

Jos turėtų būti ypač naudingos įmonėms, neturinčioms savo teisininko ar teisės departamento. Dar daugiau galimybių turi įmonės, prenumeruojančios Allaw įmonės teisininko, teisės departamento ar kitas valdomas teisines paslaugas. Jos gali rasti ne tik atsakymus į aktualius klausimus, bet ir susijusią struktūrizuotą informaciją, dokumentų pavyzdžius, šablonus ir pan.

Allaw teisinės konsultacijos internetu – klauskite

Tai ypač lengva ir paprasta. O išvengta žala gali būti didžiulė.

Įmonės, susiduriančios su kritinėmis situacijomis tiek Covid-19 pandemijos, tiek organizacijos valdysenos, rizikų valdymo ar atitikties klausimų fone, gali lengvai užduoti savo klausimus ir Teisinerizika.lt svetainėje.

Teisines konsultacijos internetu - Allaw

Teisės departamentas kaip paslauga

ALLAW teisinės paslaugos teisės departamentams
Rizikų eksperto patarimai Teisinės paslaugos internetu Teisininko patarimai