BDAR mokymai 2021: atnaujinta programa

BDAR mokymai 2021 startuoja jau 2021m. sausio 04d.!

Teisinerizika.lt organizuojami BDAR mokymai 2021 – tai nuotoliniai e-mokymai organizacijoms, kuriuos veda lektorius, o dalyviai turi po ranka e-mokymų medžiagą. Taip pat yra galimybė grįžti ir pasikartoti žinias bei jas pasitikrinti sprendžiant testus. Priklausomai nuo organizacijos poreikio ir jau įgytų žinių, gali būti vedami įvadiniai mokymai arba kasmetiniai BDAR žinių atnaujinimo mokymai.

Kasmetiniai BDAR mokymai 2021 kelia sau šiuos tikslus:

1) Supažindinti su naujausia BDAR taikymo praktika, reikalavimais, pareigomis, daromomis klaidomis bei pažeidimų prevencijos priemonėmis;
2) Atnaujinti BDAR žinias, sustiprinti techninį pagrindą, ugdyti bendravimo įgūdžius tvarkant asmens duomenis;
3) „Uždėti varnelę” ties BDAR sąmoningumo mokymų laukeliu;
4) Sumažinti klaidų tikimybę, nustatant duomenų tvarkymo tikslus, saugojimo trukmę, atnaujinti duomenis;
5) Padėti efektyviau atlikti kasdienes duomenų tvarkymo užduotis (Tvarkant darbuotojų asmens duomenis);
6) Suteikti galimybę saugiai mokytis nuotoliniu būdu, pasitikrinti žinias bei padėti mokymų dalyviams sekant jų pažangą.

BDAR mokymai 2021 atnaujinta programa

Mokymuose pateikiama BDAR taikymo praktika apima atvejus, kai Belgijos duomenų apsaugos priežiūros institucija skyrė 1 500 Eur baudą už neteisėtą asmens duomenų tvarkymą, naudojant vaizdo stebėjimo sistemą, Norvegijos duomenų apsaugos priežiūros institucija skyrė 750 000 Norvegijos kronų (apie 71 000 Eur) baudą vienai Norvegijos ligoninių už tai, kad ši skyrė nepakankamą dėmesį ligoninės pacientų asmens duomenų saugumui užtikrinti, Italijos duomenų apsaugos priežiūros institucija telekomunikacijų bendrovei Vodafone skyrė 12 250 000 Eur baudą už neteisėtą milijonų savo klientų asmens duomenų tvarkymą telemarketingo (pardavimų telefonu) tikslais. ir kt.

Mokymų programa taip pat atsižvelgia į visai neseniai pasirodžiusias VDAI gaires, kuriose inspekcija dėmesį skyrė rekomenduojamoms BDAR mokymų temoms. Plačiau apie šias gaires galite skaityti ankstesniame mūsų pranešime.

BDAR mokymai 2021: privalumai

 • Mokymų kaina organizacijai fiksuota. Ji nepriklauso nuo dalyvių skaičiaus
 • Mokymai pritaikyti įvairioms verslo sritims ir įvairių kvalifikacijų darbuotojams
 • Profesionalūs patyrę, sertifikuoti lektoriai
 • Daugiau kaip 100  skaidrių mokomoji medžiaga su iliustracijomis
 • Galimybė mokytis patogioje vietoje patogiu metu
 • Galimybė pakartoti ir pasitikrinti žinias tiek gyvai, tiek e-mokymų platformoje
 • Užduotys BDAR suvokimui lavinti
 • Yra galimybė „susikomplektuoti“ mokymus pagal savo poreikį
 • Galimybė vienu metu dalyvauti iki 1000 klausytojų
 • Baigus mokymus išduodamas mokymų dalyvio pažymėjimas

BDAR mokymai organizacijoms – viena populiariausių Teisinerizika.lt paslaugų.

Kai paskelbėme savo įvadinių ir kasmetinių mokymų programas, pravedėme atitikties mokymus tiek stambioms privačioms organizacijoms, tiek valstybinėms įstaigoms, tiek Vilniaus mieste, tiek ir kituose šalies miestuose. 2020-aisiais sėkmingai startavo Allaw atitikties e-mokymų erdvė ir joje patalpinti nuotoliniai e-mokymai organizacijoms, pageidaujančioms savarankiškai atnaujinti savo darbuotojų žinias asmens duomenų apsaugos srityje jiems patogiu metu patogioje vietoje.

„Efektyviausia priemonė minimizuoti žmogiškąsias klaidas yra darbuotojų mokymai.“

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija

 VDAI ne kartą yra atkreipusi dėmesį į mokymų svarbą tinkamam organizacinių ir techninių duomenų saugumo priemonių įgyvendinimui ir prevencijai, laikydama mokymus efektyviausia priemone, siekiant minimizuoti žmogiškąsias klaidas.

Klientų pageidavimu JURIDICON teisininkai veda ir specializuotus BDAR mokymus, padedančius organizacijų darbuotojams pagilinti žinias bei įgyti praktikos konkrečiose BDAR srityse.

BDAR mokymai 2021: lektoriai

Vidaus mokymus veda JURIDICON advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius, sertifikuotas rizikų valdymo vadovas (ISO) ir kiti kontoros teisininkai – sertifikuoti asmens duomenų apsaugos pareigūnai. 
Vidaus atitikties mokymams Jūsų organizacijoje galite registruotis rašydami mums užklausą.
BDAR mokymai - ivadinis instruktavimas
BDAR mokymai imonems – ivadinis instruktavimas 2019-2020m.

BDAR mokymų temos

Klientų pageidavimu, JURIDICON advokatai veda ir specializuotus BDAR mokymus, padedančius organizacijų darbuotojams pagilinti žinias bei įgyti praktikos konkrečiose BDAR srityse (žr. BDAR mokymo temos – interaktyvią diagramą).

 • BDAR mokymai
Asmens duomenų apsauga Renginiai

One reply to “<span class="entry-title-primary">BDAR mokymai 2021: atnaujinta programa</span> <span class="entry-subtitle">Vidaus mokymai organizacijoms</span>”

Comments are closed.