Išorinis teisės departamentas, padedantis valdyti teisines rizikas ir siekti verslo tikslų

„ALLaw” veikia kaip sklandus technologijomis ir reikiamomis žiniomis aprūpintas išorinis teisės departamentas, kuris padeda valdyti teisines rizikas ir siekti verslo tikslų,“

advokatas L. Marcinkevičius

2019 m. birželio 6d. „Verslo Žinios“ publikavo straipsnį apie inovatyvią „Juridicon“ advokatų kontoros verslo aptarnavimo platformą „ALLaw“ ir ją verslui teikiamą iniciatyvaus teisinio aptarnavimo paslaugą. Straipsnyje aptariami svarbi teisinės industrijos pokyčiai, aktualus ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Kaip rašoma straipsnyje, „perkant teisines paslaugas, klientų prioritetai dabar yra kitokie. Jie nori aiškiai žinoti, už ką moka ir kokią vertę gauna. Šiuolaikiniams klientams svarbi ne tik vietinė, bet ir pasaulinė rinka, be to, teisinės paslaugos turi būti teikiamos tokiu pat tempu kaip ir greitai besiplėtojantis jų verslas bei technologijos“. Straipsnio autorė Aušra Arošiutė – Kandola pabrėžia, kad dabar klientai reikalauja daugiau efektyvumo ir nori gauti „daugiau už mažesnę kainą“, o teisinės paslaugos tapo preke.

Siekiant prisitaikyti prie besikeičiančios teisinių paslaugų rinkos, „Juridicon“ advokatų kontora pristatė naujovę Lietuvoje – „ALLaw“, verslo aptarnavimo platformą, kuri suteikia klientui galimybę bet kada stebėti, kokioje stadijoje yra užsakyti darbai, projektai, palikti pastabas, užsisakyti papildomų teisininkų paslaugas, naudotis sutarčių pavyzdžiais, automatiškai generuoti dokumentus ir pan. „ALLaw“ užtikrina, kad bendradarbiavimas būtų visiškai skaidrus, lankstus ir paprastas. „Kartu su suburtais ir dar aktyviai buriamais teisininkais profesionalais pasirinkome teisines paslaugas klientams teikti efektyviai ir už iš anksto žinomą kainą, t. y. už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį. Taip ne tik užtikriname klientų teisinę atitiktį, teisinių rizikų valdymą, bet ir teisinių paslaugų kainos nuspėjamumą,“ – sako Laimonas Marcinkevičius, vadovaujantis advokatų kontoros Marcinkevičius ir partneriai „Juridicon“ partneris.

Platforma „ALLaw“ yra būtent ta vieta, kur einamąsias teisines paslaugas verslui išorinių teisininkų komanda teikia efektyviai, tarsi ji veiktų įmonės viduje. Tam pasitelkiamos moderniosios technologijos. Lietuvoje tai visiškai naujas modelis, kurį įgyvendina „Juridicon“, savo veiklą pradėjusi dar 1991 m. Beje, tai nebe pirma naujovė, kurią Lietuvoje pristato ši įmonė. Prieš pusantrų metų „Juridicon“ sėkmingai startavo su Teisinerizika.lt – specializuota svetaine, skirta verslo teisinės neatitikties ir rizikų nustatymui. 2009 m. „Juridicon“ pateko tarp 14 pažangiausių Lietuvos žinių ekonomikos įmonių ir Lietuvoje atvėrė kelią vadinamajam „LawTech“ (teisinių paslaugų savitarna be advokato ar teisininko).

Platforma „ALLaw“ veikia tarsi išorinis teisės departamentas, ši paslauga – tai kartu ir išorinių teisinių paslaugų pirkimo alternatyva verslui. Platformos esmė – ypatingas dėmesys verslo kliento poreikiams, mat suteikiamos būtent jam pritaikytos teisinės paslaugos. Ar jums reikia parengtos sutarties, ar greito eksperto atsakymo vienu ar kitu klausimu, o gal jūsų teisės departamentas įmonėje susidūrė su specifinių tam tikros srities žinių poreikiu, turi per didelį darbo krūvį – paslaugų spektras yra išties platus ir įvairiuose sektoriuose (nuo „fintech“ iki tarptautinės prekybos).

Plačiau: https://www.vz.lt/finansai-apskaita/2019/06/06/inovatyvi-juridicon-verslo-aptarnavimo-platforma-keicia-lietuvos-teisiniu-paslaugu-rinka#ixzz5qcovM8pC

Plačiau apie tai, kaip veikia išorinis teisės departamentas ir kokią vertę jis gali suteikti Jūsų verslui, skaitykite čia.

  • Išorinis teisės departamentas ALLaw

    Išorinis teisės departamentas ALLaw - paslauga verslui

  • Allaw paslauga - išorinis teisės departamentas

    Allaw paslauga - išorinis teisės departamentas

Susiję sprendimai ir teisinės paslaugos:

ALLAW teisinės paslaugos teisės departamentams
Apie mus rašo Naujienos Patogios priemonės

2 Replies to “Išorinis teisės departamentas, padedantis valdyti teisines rizikas ir siekti verslo tikslų”

Komentarai nepriimami.