Back to the top

Įmonės (grupės) teisininkas

Įmonės (grupės) teisininkas

Įmonės (grupės) teisininkas – tai mūsų užsakomoji paslauga verslui. Aiški fiksuota kaina, ilgametė patirtis aptarnaujant įmones, verslo supratimas – tai pagrindinės priežastys, kodėl įmonės renkasi šią paslaugą. Įmonės (grupės) teisininkas kaip paslauga apima šias teisės sritis: bendrovių teisė, įmonių teisė, verslo sutartys, duomenų apsauga, intelektinė nuosavybė ir skolų išieškojimas. Siekdami, kad mūsų paslauga – įmonės (grupės) teisininkas – būtų efektyvi, aprūpinome ją visomis reikiamomis technologijomis:

Įmonės (grupės) teisininkas – viena iš užsakomųjų teisinių paslaugų

Kadangi teisinių klausimų iškyla nepriklausomai nuo to, kuriame etape yra Jūsų organizacijos plėtra (dar tik siekiate apsibrėžti rinkos segmentus ir nišą, plėtojate produktus (paslaugas) ar jau kuriate organizacijos kultūrą) – teisinės paslaugos, kurias teikia įmonės (grupės) teisininkas padeda organizacijai užsitikrinti teisinį tikrumą. Kiekviena įmonė, prieš užsakydama teisines paslaugas, turi įvertinti savo teisinių paslaugų poreikį ir atsižvelgdama į tai numatyti biudžetą, skirti lėšas teisinėms paslaugoms, o taip pat būti tikra dėl jų kokybės, terminų ir kainos. Būtent tai gali užtikrinti užsakomosios teisinės paslaugos už fiksuotą prenumeratoriaus mokestį. Įmonės (grupės) teisininkas yra viena iš mūsų siūlomų užsakomųjų teisinių paslaugų. Šių paslaugų planai užtikrina tai, kad Jums bus užtikrintai suteikta teisinė pagalba, Jūs galėsite tikėtis greito ir efektyvaus teisinio aptarnavimo, Jums nereikės laukti „eilėje“ kol priims Jūsų užklausimą, taip pat, Jums nereikės gaišti laiko ieškant teisininko, kuris galėtų Jums padėti, arba aiškinant teisininkui Jūsų verslo ypatybes.

Užsakydami teisinių paslaugų planą, Jūs pasirūpinsite savo verslu ir gausite tikrumą, kad teisinės paslaugos visada bus suteiktos Jums reikalingu laiku. Pagreitinsite paprastų teisinių užduočių Jūsų įmonėje vykdymą – nuimsite beprasmiškų darbų naštą nuo savo įmonės, nebegaišinsite laiko ir neapkrausite savo darbuotojų nereikalingais darbais.

Įmonės (grupės) teisininkas kaip paslauga užtikrina tai, kad Jūs gausite kokybišką teisinį aptarnavimą kiekvieną mėnesį, tačiau kodėl ir kokį planą turėtumėte pasirinkti – priklauso vien nuo Jūsų verslo ypatumų, o kokia naudą galėsite gauti – nuo Jūsų plano pasirinkimo. Mes padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią variantą, atsižvelgiant į Jūsų organizacijos dydį, veiklos specifiką, ir kitas svarbias aplinkybes arba sukurti savo unikalų teisinių paslaugų planą.

Įmonės (grupės) teisininkas padės Jūsų verslui:

  • Lengviau ir greičiau susitvarkyti su kasdieniais verslo iššūkiais,
  • Išspręsti einamuosius teisinius klausimus ir kilusias problemas
  • Suteikti nuolatinę pagalbą nustatant ir valdant teisines rizikas,
  • Sumažinti beprasmiškų darbų skaičių,
  • Ir kt.
Kategorijos: Teisė ir pirkimai
© 2020 UAB "JURIDICON". Teisinė rizika - iniciatyvios teisinės paslaugos. Teisinė rizika ir Allaw yra registruoti paslaugų ženklai.