Back to the top

Pavedimas

Pavedimas (teisinis aptarnavimas)

Esame orientuoti į rezultatą, o ne į procesą. Todėl savo paslaugas matuojame ne valandomis, o pavedimais, projektais ir pasiektais rezultatais. Pavedimas yra nesudėtinga nesudėtinė užduotis, kurią advokatų kontorai pateikia Klientas, užsisakęs paslaugą „Teisinis aptarnavimas” ir kurios metu klientui suteikiama viena konkreti paslauga.

Pavyzdžiai

Yra pavedimas

Teisinė konsultacija konkrečiu vienu klausimu, vienos sutarties parengimas, vienos sutarties peržiūra, vieno darbo (personalo) dokumento parengimas, vieno darbo (personalo) dokumento peržiūra, kito dokumento peržiūra arba parengimas.

Nėra pavedimo (neskaičiuojamas)

Kai klientui, jo pageidavimu, pateikiamas rekomenduojamas dokumento pavyzdys, forma, šablonas tolesniam kliento naudojimui („pasidaryk pats”).

Yra ne pavedimas

Civilinė byla, visi kompleksiniai pavedimai (projektai), nurodyti mūsų svetainėje (atitiktis pagal BDAR, atitiktis pagal naująjį Darbo kodeksą, elektroninės komercijos rizikų valdymas, jungtinės veiklos (partnerystės) rizikų valdymas), nebent iš šių kompleksinių pavedimų pasirenkama konkreti užduotis, pvz. vienos jungtinės veiklos sutarties parengimas

Tokiu atveju bus laikoma kaip kompleksinis pavedimas arba projektas/byla ir Klientui bus pasiūlyta apmokėti atskirai.

Kategorijos: Teisė ir pirkimai
© 2023 UAB "JURIDICON". Teisinė rizika - iniciatyvios teisinės paslaugos. Teisinė rizika ir Allaw yra registruoti paslaugų ženklai.