BDAR mokymai 2022: su naujausia praktika ir gairėmis

BDAR mokymai 2022 su naujausia praktika ir gairėmis!

BDAR mokymai 2022 – tai kasmet atnaujinami Teisinerizika.lt organizuojami nuotoliniai e-mokymai organizacijoms. Juos veda lektorius, o dalyviai turi po ranka e-mokymų medžiagą. Taip pat yra galimybė grįžti ir pasikartoti žinias bei jas pasitikrinti sprendžiant testus. Priklausomai nuo organizacijos poreikio ir jau įgytų žinių, gali būti vedami įvadiniai mokymai arba kasmetiniai BDAR žinių atnaujinimo mokymai. Nuo 2021-ųjų metų yra ir e-mokymų galimybė be lektoriaus, kada organizacijos darbuotojai bet kada gali prisijungti prie mokymų medžiagos, ją pereiti ir įgyti mokymosi sertifikatą. Domina? Susisiekite.

BDAR mokymai 2022, kaip ir kasmet, šiemet kelia sau šiuos tikslus:

1) Supažindinti su naujausia BDAR taikymo praktika, reikalavimais, pareigomis, daromomis klaidomis bei pažeidimų prevencijos priemonėmis;
2) Atnaujinti BDAR žinias, sustiprinti techninį pagrindą, ugdyti bendravimo įgūdžius tvarkant asmens duomenis;
3) „Uždėti varnelę” ties BDAR sąmoningumo mokymų laukeliu;
4) Sumažinti klaidų tikimybę, nustatant duomenų tvarkymo tikslus, saugojimo trukmę, atnaujinti duomenis;
5) Padėti efektyviau atlikti kasdienes duomenų tvarkymo užduotis (Tvarkant darbuotojų asmens duomenis);
6) Suteikti galimybę saugiai mokytis nuotoliniu būdu, pasitikrinti žinias bei padėti mokymų dalyviams sekant jų pažangą.

BDAR mokymai 2022 atnaujinta programa

Mokymuose pateikiama BDAR taikymo praktika apima atvejus, kai VDAI skyrė 20 000 Eur baudą sporto klubui už neteisėtą klientų ir darbuotojų pirštų atspaudų tvarkymą, Nepakankamos duomenų saugumo priemonės ir netinkamas duomenų subjektų informavimas vienai Ispanijos elektros tiekėjų lėmė 1,5 mln. eurų baudą, VDAI skyrė UAB „Vilniaus viešasis transportas” 8 000 Eur baudą už neteisėtą garso įrašymą viešajame transporte, VDAI skyrė VĮ Registrų centrui 15 tūkst. eurų budą už BDAR nepakankamų duomenų saugumo priemonių taikymą, VDAI Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui skyrė 12 tūkst. eurų baudą už BDAR pažeidimus ir kt.

Mokymų programa taip pat atsižvelgia į visai neseniai pasirodžiusias VDAI gaires, kuriose inspekcija dėmesį skyrė rekomenduojamoms BDAR mokymų temoms. Plačiau apie šias gaires galite skaityti ankstesniame mūsų pranešime. Turite savo mokymų programą? Pasitikrinkite, ar ji atitinka rekomendacijas čia.

BDAR mokymai 2022: privalumai

 • Mokymų kaina organizacijai fiksuota. Ji nepriklauso nuo dalyvių skaičiaus
 • Mokymai pritaikyti įvairioms verslo sritims ir įvairių kvalifikacijų darbuotojams
 • Profesionalūs patyrę, sertifikuoti lektoriai
 • Daugiau kaip 100  skaidrių mokomoji medžiaga su iliustracijomis
 • Galimybė mokytis patogioje vietoje patogiu metu
 • Galimybė pakartoti ir pasitikrinti žinias tiek gyvai, tiek e-mokymų platformoje
 • Užduotys BDAR suvokimui lavinti
 • Yra galimybė „susikomplektuoti“ mokymus pagal savo poreikį
 • Galimybė vienu metu dalyvauti iki 1000 klausytojų
 • Baigus mokymus išduodamas mokymų dalyvio pažymėjimas

BDAR mokymai organizacijoms – viena populiariausių Teisinerizika.lt paslaugų.

Kai paskelbėme savo įvadinių ir kasmetinių mokymų programas, pravedėme atitikties mokymus tiek stambioms privačioms organizacijoms, tiek valstybinėms įstaigoms, tiek Vilniaus mieste, tiek ir kituose šalies miestuose. 2020-aisiais sėkmingai startavo Allaw atitikties e-mokymų erdvė ir joje patalpinti nuotoliniai e-mokymai organizacijoms, pageidaujančioms savarankiškai atnaujinti savo darbuotojų žinias asmens duomenų apsaugos srityje jiems patogiu metu patogioje vietoje.

„Efektyviausia priemonė minimizuoti žmogiškąsias klaidas yra darbuotojų mokymai.“

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija

 VDAI ne kartą yra atkreipusi dėmesį į mokymų svarbą tinkamam organizacinių ir techninių duomenų saugumo priemonių įgyvendinimui ir prevencijai, laikydama mokymus efektyviausia priemone, siekiant minimizuoti žmogiškąsias klaidas.

Klientų pageidavimu JURIDICON teisininkai veda ir specializuotus BDAR mokymus, padedančius organizacijų darbuotojams pagilinti žinias bei įgyti praktikos konkrečiose BDAR srityse.

BDAR mokymai 2022: lektoriai

Vidaus mokymus veda JURIDICON advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius, sertifikuotas rizikų valdymo vadovas (ISO) ir kiti kontoros teisininkai – sertifikuoti asmens duomenų apsaugos pareigūnai. 
Vidaus atitikties mokymams Jūsų organizacijoje galite registruotis rašydami mums užklausą.
BDAR mokymai - ivadinis instruktavimas
BDAR mokymai imonems – ivadinis instruktavimas 2019-2020m.

BDAR mokymų temos

Klientų pageidavimu, JURIDICON duomenų apsaugos pareigūnas veda ir specializuotus BDAR mokymus, padedančius organizacijų darbuotojams pagilinti žinias bei įgyti praktikos konkrečiose BDAR srityse (žr. BDAR mokymo temos – interaktyvią diagramą).

 • BDAR mokymai
Asmens duomenų apsauga Renginiai