Tarptautinis specializuotas teisės žinynas „The Legal 500“ atkreipė dėmesį į Advokatų kontoros JURIDICON pasiekimus teikiant teisines paslaugas, prisitaikant prie besikeičiančių klientų poreikių. Šiam leidiniui kontoros vadovaujantis partneris, teisės projektų vadovas, advokatas dr. Laimonas Marcinkevičius davė savo interviu, kuriame, be kita ko, netiesiogiai užsimenama ir apie Teisinėrizika.lt

Teisės projektų valdymas

Savo interviu advokatas džiaugiasi, kad “profesionalios žinios, tarpdisciplininio pobūdžio veikla ir jau daugiau nei du dešimtmečius kaupiama patirtis leidžia mums klientams pasiūlyti į jų verslą orientuotas ir veiksmingas teisines konsultacijas”. Taip pat išreiškiamas susirūpinimas, kad “tik labai nedidelė advokatų dalis savo praktikoje taiko projektų valdymo principus”.

Populiariausios teisinės paslaugos

Priėmus naująjį Darbo kodeksą, darbdaviams iškilo daug klausimų, kuriuos būtina išspręsti. Reikalinga užtikrinti atitiktį naujajam Darbo kodeksui: priimti naujus tvarkos aprašus (pavyzdžiui, turi būti atnaujintos darbo tvarkos taisyklės), perskaičiuoti darbuotojų kasmetines atostogas, išsirinkti darbo tarybas ir t.t.). Kita auganti praktikos sritis – atitiktis Bendrajam asmens duomenų apsaugos reglamentui. Trečioji praktikos sritis – fintech.

Teisinės paslaugos ir technologijos

Kalbant apie technologijas, advokatas atkreipė dėmesį į tai, kad “technologijos kiekviename žingsnyje keičia tai, kaip bendraujame su klientais teikdami jiems savo teisines paslaugas. Mūsų interneto svetainėje pateikiami tam tikri įrankiai, leidžiantys klientams ne tik pateikti paklausimus ar internetu užregistruoti susitikimą, bet ir per kelias akimirkas užsisakyti teisinių paslaugų planą su išankstiniu atsiskaitymu. Naudodamasis mūsų struktūriniu pardavimų procesu klientas gali ne tik pasirinkti pageidaujamą data ir laiką bei susitikimo trukmę, bet kartu pateikti ir visą susijusią informaciją ir nedelsiant sužinoti konsultacijų ar kitų paslaugų kainą.”

Visą interviu skaitykite čia.

Teisinės paslaugos | Teisinių rizikų valdymas | Juridicon advokatai
Teisinės paslaugos | Proaktyvios | Teisinių rizikų valdymas

    Klausimų nerasta.

      Naujienos